Odkurzacz KARCHER VC 6300 (1.195-541.0)

Odkurzacz KARCHER VC 6300 (1.195-541.0)
Producent:
KARCHER ![]()
Nasz sklep gwarantuje: - krótki termin realizacji - infromację o statusie zamówienia - prawo zwrotu do 10 dni
Kod produktu:
1.195-541.0 |
Opis
QuickClick – to unikalny system wymiany ssawek.
Ssawki zostały umieszczone w specjalnym schowku na obudowie tak, aby były gotowe do natychmiastowego użycia. Ich wymiana odbywa się za pomocą jednego „kliknięcia”.
EasySlider – to ruchomy pierścień (360 °) znajdujący się na obudowie urządzenia, który pozwala na omijanie przeszkód (odkurzacz nie blokuje się między meblami) oraz chroni meble przed ewentualnymi uszkodzeniami.
Filtr HEPA 12 zastosowany w odkurzaczach VC 6 cechuje szczególnie wysoka skuteczność. Znacznie ogranicza on ryzyko wystąpienia wśród domowników alergii na roztocza znajdujące się w kurzu oraz nasilenie się objawów chorobowych u osób cierpiących na alergie wziewne.
Zdalne sterowanie przy uchwycie pozwala na wygodną regulację siły ssania. Wartość ustawionej mocy jest pokazywana na wyświetlaczu LED. Komfortowy uchwyt posiada wygodną wkładkę Soft.
Zastosowanie
Silne urządzenie (moc silnika na poziomie 2000 W) do dokładnego i szybkiego odkurzania zapewniające maksymalny komfort pracy.
Cechy i zalety
- QuickClick: szybka i wygodna wymiana wyposażenia
- EasySlider: funkcja omijania przeszkód
- ComfoGlide: łatwe prowadzenie ssawki
- Filtr HEPA 12: czyste i wolne od alergenów powietrze wylotowe
- Najwyższa jakość czyszczenia
- Przechowywanie wyposażenia bezpośrednio na urządzeniu
- Teleskopowa rura ssąca: regulowana długość rury optymalizuje komfort pracy
- Fizelinowe worki filtrujące: bardzo pojemne i wyjątkowo odporne na rozerwanie
- Wskaźnik napełnienia worka filtrującego: wskazuje, kiedy należy wymienić torebkę filtracyjną zanim zmniejszy się skuteczność odkurzania.Funkcja Stand-by na krótkie przerwy w trakcie odkurzania
- Wyświetlacz mocy ssania - LED
Wyposażenie standardowe:
- Automatyczne zwijanie kabla
- Ssawka podłogowa ComfoGlide
- Ruchomy pierścień na obudowie - EasySlider
- Ssawka szczelinowa
- Szczotka do tapicerki
- Ssawka do tapicerki
- Wyposażenie w systemie QuickClick: szczotka do mebli, ssawka do tapicerki, teleskopowa ssawka szczelinowa
- Wskaźnik napełnienia torebki filtracyjnej
- Filtr HEPA 12
- Pozycja parkowania, schowek na wyposażenie
- Uchwyt typu Soft grip
- Rura teleskopowa, .
| Zasięg działania (m) | 9,5 |
| Pojemność torebki filtracyjnej (l) | 4 |
| Moc (W) | maks. 2000 |
| Wąż ssący (m) | 2,28 |
| Napięcie (V) | 220-240 |
| Częstotliwość (Hz) | 50-60 |
| Ciężar (kg) | 7 |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) | 383x370x373 |


















